Плита VENTOLUX GG 5060 ES X T нержавіюча сталь
VENTOLUX GG 5060 ES X T нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX GG 5060 ES X T нержавіюча сталь
Плита газова Ventolux GG 5060 ES (BR) | 10 777 грн. |
Плита кухонная Ventolux GG 5060 ES (WH) T | 10 555 грн. |
Ventolux GG 5060 ES (WH) T | 10 555 грн. |
Плита кухонная Ventolux GG 5060 ES (BR) T | 10 777 грн. |
Модификації VENTOLUX GG 5060 ES X T
Ціни на VENTOLUX GG 5060 ES X T |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX GG 5060 ES WH T білий | від 10 449 грн. | 11 пропозицій | ||
VENTOLUX GG 5060 ES BR T коричневий | від 10 399 грн. | 11 пропозицій | ||
VENTOLUX GG 5060 ES X T нержавіюча сталь | від 10 555 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →