Плита VENTOLUX GG 6060 ES X T нержавіюча сталь
VENTOLUX GG 6060 ES X T нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX GG 6060 ES X T нержавіюча сталь
Усі ціни 10 →Плита газова Ventolux GG 6060ES (X) T | 12 599 грн. |
VENTOLUX GG 6060 ES (X) T | 12 599 грн. |
VENTOLUX GG 6060 ES (X) T | 11 999 грн. |
Газова плита VENTOLUX GG 6060 ES (X) T | 13 507 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації VENTOLUX GG 6060 ES X T
Ціни на VENTOLUX GG 6060 ES X T |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX GG 6060 ES WH T білий | від 10 899 грн. | 18 пропозицій | ||
VENTOLUX GG 6060 ES BR T коричневий | від 10 999 грн. | 12 пропозицій | ||
VENTOLUX GG 6060 ES X T нержавіюча сталь | від 11 999 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →