Плита VENTOLUX HGT 620 ES BK чорний
Фото 4 |
VENTOLUX HGT 620 ES BK чорний білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX HGT 620 ES BK чорний
Усі ціни 11 →Настільна плита Ventolux HGT 620 ES (BK) | 1 999 грн. |
VENTOLUX HGT 620 ES (BK) | 1 999 грн. |
Настольная газовая плита Ventolux hgt 620 es (bk) | 1 999 грн. |
Настільна плита VENTOLUX HGT 620 ES (BK) HGT 620 ES (BK) | 2 145 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації VENTOLUX HGT 620 ES BK
Ціни на VENTOLUX HGT 620 ES BK |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX HGT 620 ES WH білий | від 1 979 грн. | 14 пропозицій | ||
VENTOLUX HGT 620 ES BK чорний | від 1 979 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →