Плита VENTOLUX GE 6060 ES X нержавіюча сталь
Фото 6 |
VENTOLUX GE 6060 ES X нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX GE 6060 ES X нержавіюча сталь
Усі ціни 10 →VENTOLUX GE 6060 ES (X) | 12 889 грн. |
VENTOLUX GE 6060 ES (X) | 12 889 грн. |
VENTOLUX GE 6060 ES (X) | 12 399 грн. |
Комбінована плита VENTOLUX GE 6060 ES (X) GE 6060 ES (X) | 13 821 грн. |
плита газова Ventolux ge 6060 es (x) | 12 889 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації VENTOLUX GE 6060 ES X
Ціни на VENTOLUX GE 6060 ES X |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX GE 6060 ES WH білий | від 11 199 грн. | 10 пропозицій | ||
VENTOLUX GE 6060 ES BR коричневий | від 11 399 грн. | 12 пропозицій | ||
VENTOLUX GE 6060 ES X нержавіюча сталь | від 12 399 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →