Витяжний вентилятор VENTS X1 150
Відео 4Фото 2 |
Модифікації VENTS X1 26
Характеристики
VENTS 150 X1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS 150 X1:
- Вага — 0.92 кг
- Споживання струму — 0.13 A
- Модель 150 X1 — двигун без кулькових підшипників
- Модель 150 X1 L — двигун на підшипниках
Де купити VENTS X1 150
Колір:
Сортувати
Вытяжной вентилятор Вентс 150 Х1 | 2 679 грн. |
Вентилятори Vents 150 Х1 До 0000281798 | 2 506 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 150 Х1 До | 2 851 грн. |
Настінний і стельовий вентилятор VENTS 150 Х1 100132000000 | 2 355 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 150 Х1 | 2 679 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо