Витяжний вентилятор VENTS LD 100
Відео 4Фото 2 |
Модифікації VENTS LD 51
Характеристики
VENTS 100 LD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS 100 LD:
- Вага — 0.6 кг
- Споживання струму — 0.085 A
- Модель LD 100 — двигун без кулькових підшипників
- Модель LD 100 L — двигун на підшипниках
Де купити VENTS LD 100
Колір:
Сортувати
Вентс Вентс 100 ЛД V0000215842 | 2 010 грн. |
Вентилятор побутовий Vents 100 Л Д 4823016232816 | 2 010 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 100 ЛД 100111700000 | 2 191 грн. |
Вытяжной вентилятор Vents 100 ЛД | 2 010 грн. |
Вытяжной вентилятор Вентс Квайт-Майлд 100 | 2 121 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо
Смотрится на стене нормально, не бросается в глаза каким то диким дизайном, нравится что не видно лопастей вентилятора, их прикрыли крышкой