Ручний розпилювач Verano 72-005
Verano 72-005 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verano 72-005
Пістолет-розпилювач 5-позиційний з фіксатором безперервного поливу Verano | 130 грн. |
Пістолет-розпилювач 5-позиційний пластиковий з фіксатором потоку VERANO 72 | 130 грн. |
Пістолет-розпилювач 5-позиційний з фіксатором потоку VERANO (72-005) | 168 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →