Ручний розпилювач Intertool GE-0001
Intertool GE-0001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool GE-0001
Усі ціни 16 →Intertool Intertool GE-0001 122440 | 119 грн. |
Пістолет-розпилювач Intertool 8-ми функціональний (GE-0001) | 125 грн. |
Пістолет-розпилювач для поливу, 8-ми функціональний INTERTOOL GE-0001 | 260 грн. |
Пістолет-розпилювач для поливу, 8-ми функціональний INTERTOOL GE-0001 | 206 грн. |
Пістолет-розпилювач для поливу 8-ми функціональний (центральний, туман, ду | 219 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →