USB-флешка Verbatim MyMedia 16 ГБ (69261)
Фото 4 |
Verbatim MyMedia 16Gb 2021 рікUSB 2.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim MyMedia 16 ГБ
Усі ціни 13 →Verbatim MyMedia 16GB USB 2.0 (69261) Black | 152 грн. |
USB флеш накопитель Verbatim 16GB MyMedia Black USB 2.0 (69261) 69261 | 190 грн. |
MyMedia 16 GB USB 2.0 Black (69261) 69261 | 219 грн. |
Verbatim 16GB MyMedia Black USB 2.0 (69261) 69261 | 148 грн. |
Verbatim 69261 | 157 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Verbatim MyMedia
Ціни на Verbatim MyMedia |
---|---|---|---|---|
Verbatim MyMedia 8 ГБ | від 118 грн. | 14 пропозицій | ||
Verbatim MyMedia 16 ГБ | від 138 грн. | 13 пропозицій | ||
Verbatim MyMedia 32 ГБ | від 150 грн. | 13 пропозицій | ||
Verbatim MyMedia 64 ГБ | від 157 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →