USB-флешка Verbatim Dual USB Drive Type-C 32 ГБ (49966)
Фото 4 |
Verbatim Dual USB Drive Type-C 32Gb 32 ГБ64 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim Dual USB Drive Type-C 32 ГБ
Усі ціни 13 →USB флеш накопитель Verbatim 32GB Dual USB Drive USB 3.0/Type-C (49966) 49 | 405 грн. |
USB флеш накопичувач Verbatim 32GB Dual USB Drive USB 3.0/Type-C (49966) 4 | 353 грн. |
Verbatim USB флеш накопичувач Verbatim 32GB Dual USB Drive USB 3.0/Type-C | 353 грн. |
Verbatim 32 GB Dual USB Drive Type-C/USB 3.0 (49966) 49966 | 439 грн. |
Verbatim 49966 — Флеш-накопичувач DUAL DRIVE 3.2 Gen 1 / USB C 32 ГБ | 412 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Verbatim Dual USB Drive Type-C
Ціни на Verbatim Dual USB Drive Type-C |
---|---|---|---|---|
Verbatim Dual USB Drive Type-C 32 ГБ | від 353 грн. | 13 пропозицій | ||
Verbatim Dual USB Drive Type-C 64 ГБ | від 459 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →