Душова перегородка Veronis D-7-80 37892-15-1
Фото 6 |
Veronis D-7-80 37892-15-1 80 см90 см |
|
Душовий піддон купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Veronis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Veronis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Veronis D-7-80 37892-15-1
Душові двері VERONIS D-7-80 VE-D780 | 9 200 грн. |
Душевая дверь VERONIS D-7-80 | 9 200 грн. |
Модификації Veronis D-7-80 37892-15-1
Ціни на Veronis D-7-80 37892-15-1 |
---|---|---|---|---|
Veronis D-7-80 37892-15-1 | від 9 200 грн. | 3 пропозиції | ||
Veronis D-7-90 37893-15-1 | від 9 600 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →