Душовий піддон Veronis PD-90S
Veronis PD-90S 90x90 см100x100 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Veronis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Veronis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Veronis PD-90S
Піддон Veronis 90х90х50 PD-90-S VE-PD90S | 5 000 грн. |
Душовий Піддон VERONIS 90х90х14 Квадратний PD-90-S VE-PD90S | 5 000 грн. |
Поддон Veronis 90х90х50 PD-90-S | 5 000 грн. |
Піддон Veronis PD-90-S 90х90х50 | 5 000 грн. |
Модификації Veronis PD-90S
Ціни на Veronis PD-90S |
---|---|---|---|---|
Veronis PD-90S | від 5 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Veronis PD-100S | від 5 400 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →