Ручний розпилювач VERTO 15G708
VERTO 15G708 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VERTO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VERTO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VERTO 15G708
Усі ціни 21 →Пістолет-розпилювач Verto, широкий (15G708) | 442 грн. |
Поливальний пістолет Verto 15G708 | 442 грн. |
Verto Пистолетный широкий (15G708) | 442 грн. |
Широкий пістолетний зрошувач Verto (1 функція) (15G708) 15G708 | 583 грн. |
Verto Пистолетный широкий (15G708) | 442 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →