Ручний розпилювач Bradas ECO-4445
Bradas ECO-4445 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bradas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bradas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bradas ECO-4445
Зрошувач ручний Bradas BLACK LINE 65 см QUICK STOP багаторежимний з плавни | 514 грн. |
Зрошувач ручний 65см QUICK STOP багаторежимний з плавним перемиканням, BLA | 614 грн. |
Зрошувач ручний Bradas QUICK STOP ECO LINE (ECO-4445) | 465 грн. |
Зрошувач ручний Bradas BLACK LINE 65 см QUICK STOP багаторежимний з плавни | 514 грн. |
Зрошувач ручний 65см QUICK STOP багаторежимний з плавним перемиканням, BLA | 697 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →