Ручний розпилювач Gartner 80063030
Gartner 80063030 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gartner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gartner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gartner 80063030
Усі ціни 12 →Штанга для поливу Gartner 9-позиційний на телескопічній штанзі 90-120 см ( | 493 грн. |
Gartner Штанга для поливу Gartner 9-позиційний на телескопічній штанзі 90- | 493 грн. |
Пістолет розпилювач на штанзі Gartner, 9 режимів 90-120см (80063030) 80063 | 539 грн. |
Пістолет-розпилювач, 9-поз. на телескопічній штанзі 90-120 см GARTNER 8006 | 493 грн. |
Пістолет-розпилювач Gartner 9-позиційний на телескопічній штанзі 90-120 см | 425 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →