Ручний розпилювач Bradas ECO-4444
Bradas ECO-4444 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bradas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bradas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bradas ECO-4444
Усі ціни 6 →Зрошувач ручний Bradas BLACK LINE 65 см QUICK STOP 7 режимів ECO-4444 | 514 грн. |
Зрошувач ручний 65см QUICK STOP 7 режимів, BLACK LINE, ECO-4444 | 614 грн. |
Зрошувач ручний Bradas QUICK STOP 26", 7 функцій, ECO LINE ECO-4444 | 465 грн. |
Зрошувач ручний Bradas BLACK LINE 65 см QUICK STOP 7 режимів ECO-4444 | 514 грн. |
Зрошувач ручний для поливу, QUICK STOP, 26", 7 функцій, ECO LINE, ECO-4444 | 608 грн. |
Зрошувач ручний 65см QUICK STOP 7 режимів, BLACK LINE, ECO-4444 | 697 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →