Ручний розпилювач Intertool GE-0043
Intertool GE-0043 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool GE-0043
Усі ціни 7 →Intertool Intertool GE-0043 122534 | 299 грн. |
Пістолет-розпилювач Intertool на штанзі 90-120 см, 9-ти функціональний (GE | 299 грн. |
Пістолет-розпилювач INTERTOOL на телескопічною штанзі 90-120см (GE-0043) | 299 грн. |
Пістолет-розпилювач на телескопічній штанзі 90-120см для поливу INTERTOOL | 334 грн. |
Пістолет-розпилювач на телескопічній штанзі 90-120 см для поливу, 9 функці | 299 грн. |
Пістолет-розпилювач на телескопічній штанзі 90-120см для поливу INTERTOOL | 299 грн. |
Пістолет поливальний Intertool телескоп 90-120 см 9 функцій (GE-0043) | 310 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →