Ручний розпилювач Intertool GE-0041
Intertool GE-0041 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool GE-0041
Усі ціни 7 →Intertool Intertool GE-0041 122533 | 279 грн. |
Пістолет-розпилювач Intertool на штанзі 90 см, 9-ти функціональний (GE-004 | 279 грн. |
Пістолет-розпилювач INTERTOOL на штанзі 90см (GE-0041) | 279 грн. |
Пістолет-розпилювач на штанзі 90см для поливу INTERTOOL GE-0041 | 314 грн. |
Поливальний пістолет на штанзі 90см ТМ "INTERTOOL" GE-0041 (38149) | 279 грн. |
Пістолет-розпилювач на штанзі 90см для поливу INTERTOOL GE-0041 | 279 грн. |
Пістолет поливальний Intertool на штанзі 90 см 9 функцій (GE-0041) | 279 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →