Навушники
Vertux Bogota
Відео 1Фото 9 |
Vertux Bogota |
|
RGB підсвічування, пульт керування на кабелі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vertux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vertux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vertux Bogota
Усі ціни 7 →Навушники Vertux Bogota (bogota.black) Black | 999 грн. |
Vertux Bogota Blue bogota.blue | 999 грн. |
Навушники Vertux Bogota 7.1 USB Blue (bogota.blue) | 999 грн. |
Vertux Bogota Blue BogotaBlue | 999 грн. |
Навушники Vertux Bogota 7.1 USB Black (bogota.black) | 999 грн. |
Навушники Vertux Bogota (bogota.blue) Blue | 999 грн. |
Навушники Vertux Bogota 7.1 USB Blue (bogota.blue) | 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →