Навушники
Onikuma K19
Відео 24Фото 12 |
Onikuma K19 |
|
Підсвічування корпусу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Onikuma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Onikuma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Onikuma K19
Ігрові навушники з мікрофоном ONIKUMA K19 (USB+3.5 mm) LED PS4 PS5 ONIKUMA | 1 048 грн. |
Навушники ігрові ONIKUMA K19 з LED RGB-підствіткою/мікрофоном дротові | 750 грн. |
Ігрові навушники Onikuma K19 Gaming Heaset PS4 PC Gamer Stereo Headphones | 945 грн. |
Ігрові навушники Onikuma К19 з мікрофоном і LED RGB підсвіткою дротові Bla | 798 грн. |
Ігрові навушники ONIKUMA K19 Camo White з мікрофоном і LED RGB підсвічуван | 674 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →