Вбудований холодильник Vestel RF380BI3EI-W
Фото 11 |
Vestel RF380BI3EI-W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vestel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vestel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vestel RF380BI3EI-W
Усі ціни 17 →VESTEL RF380BI3EI-W | 18 401 грн. |
Vestel RF380BI3EI-W офіційна гарантія | 21 699 грн. |
VESTEL RF380BI3EI-W | 18 309 грн. |
Холодильник вбудований Vestel RF380BI3EI-W | 21 699 грн. |
Встраиваемый холодильник Vestel RF380BI3EI-W | 21 699 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →