Вбудований холодильник Fabiano FBF 0249
Фото 6 |
Fabiano FBF 0249 2021 рік |
|
Класичний двокамерний холодильник з гарною місткістю, виділеною зоною вологості і ковзним типом кріплення фасаду. Модель була представлена на ринку в 2021 році і позиціонується виробником у доступний ціновий сегмент як для техніки цього типу. Може бути хорошим вибором для користувачів, яким необхідний просто хороший домашній холодильник вбудованого типу. Загальний корисний обсяг пристрою становить 251 л.
Одноконтурне охолодження забезпечує стабільну температуру у всьому обсязі холодильника, зберігаючи свіжість продуктів на тривалий період. Холодильне відділення об'ємом 181 л оснащене 4 полицями із загартованого скла. Технологія автоматичного розморожування дозволяє уникнути утворення криги всередині камери, що робить догляд за холодильником зручнішим. Морозильне відділення розташоване знизу та має об'єм 70 л. Воно оснащено двома ящиками та зручною слім-полкою для організації заморожених продуктів. Потужність заморожування становить 3 кг/добу, що дозволяє швидко заморожувати свіжі продукти та зберігати їх поживні властивості. Холодильнику надано клас енергоспоживання A+, що характеризує його як енергоефективний пристрій. Рівень шуму, що створюється під час роботи, не перевищує 38 дБ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Купити Fabiano FBF 0249
Усі ціни 6 →Fabiano FBF 0249 офіційна гарантія | 20 199 грн. |
FABIANO FBF 0249 8172.510.1040 | 22 073 грн. |
Холодильник встраиваемый Fabiano FBF 0249 | 21 691 грн. |
Встраиваемый холодильник Fabiano FBF 0249 | 21 691 грн. |
Вбудований холодильник Fabiano FBF 0249 | 20 799 грн. |
Вбудована холодильна шафа Fabiano FBF 0249 8172.510.1040 | 21 691 грн. |