Холодильник Vestfrost CX 263 W білий
Фото 8 |
Vestfrost CX 263 W білий білий нержавіюча сталь |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vestfrost 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vestfrost.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vestfrost CX 263 W білий
Усі ціни 11 →Холодильник з морозильною камерою Vestfrost CX 263 W | 10 207 грн. |
Холодильник Vestfrost Cx 263 Wb | 11 004 грн. |
Холодильник Vestfrost cx 263 wb | 11 361 грн. |
Холодильник Vestfrost CX 263 WB | 10 829 грн. |
Холодильник Vestfrost CX 263 WB | 10 479 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Vestfrost CX 263 W
Ціни на Vestfrost CX 263 W |
---|---|---|---|---|
Vestfrost CX 263 W білий | від 9 670 грн. | 12 пропозицій | ||
Vestfrost CX 263 XB нержавіюча сталь | від 10 899 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →