Холодильник Vestfrost CW 286 X нержавіюча сталь
Фото 3 |
Vestfrost CW 286 X нержавіюча сталь |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vestfrost 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vestfrost.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vestfrost CW 286 X нержавіюча сталь
Усі ціни 21 →Vestfrost Vestfrost CW 286 XB | 13 899 грн. |
Холодильник VESTFROST CW286XB | 13 247 грн. |
VESTFROST CW 286 XB | 14 060 грн. |
Холодильник Vestfrost CW 286 XB | 12 999 грн. |
Холодильник Vestfrost CW 286 XB | 13 837 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Vestfrost CW 286 X
Ціни на Vestfrost CW 286 X |
---|---|---|---|---|
Vestfrost CW 286 B бежевий | від 12 899 грн. | 23 пропозиції | ||
Vestfrost CW 286 W білий | від 12 500 грн. | 27 пропозицій | ||
Vestfrost CW 286 X нержавіюча сталь | від 12 999 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →