Вбудована морозильна камера Vestfrost VR-BS14502M0
Vestfrost VR-BS14502M0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vestfrost 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vestfrost.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vestfrost VR-BS14502M0
Усі ціни 7 →Vestfrost VR-BS14502M0 | 21 360 грн. |
Vestfrost VR-BS14502M0 | 21 894 грн. |
Vestfrost VR-BS14502M0 | 22 428 грн. |
Морозильная камера Vestfrost VR-BS14502M0 | 22 431 грн. |
Vestfrost VR-BS14502M0 | 28 372 грн. |
Морозильна камера Vestfrost VR-BS14502M0 | 22 425 грн. |
Морозильна камера Vestfrost VR-BS14502M0 | 22 435 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →