Вбудована морозильна камера Vestfrost VR-BS16501M0
Фото 3 |
Vestfrost VR-BS16501M0 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vestfrost 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vestfrost.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vestfrost VR-BS16501M0
Усі ціни 7 →Vestfrost VR-BS16501M0 | 20 280 грн. |
Vestfrost VR-BS16501M0 | 20 787 грн. |
Vestfrost VR-BS16501M0 | 21 294 грн. |
Холодильная камера Vestfrost VR-BS16501M0 | 21 297 грн. |
Vestfrost VR-BS16501M0 | 27 019 грн. |
Холодильна камера Vestfrost VR-BS16501M0 | 21 291 грн. |
Холодильна камера Vestfrost VR-BS16501M0 | 21 301 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →