Мангал / барбекю Vesuvi Base 1000
Vesuvi Base 1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vesuvi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vesuvi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vesuvi Base 1000
Мангал Vesuvi Base 1000 3 мм на 16 шампурів (MVBASE1000) | 6 599 грн. |
Мангал «Vesuvi» стаціонарний Base 1000 - 3 мм (на 16 шампурів) | 5 899 грн. |
МАНГАЛ VESUVI BASE 1000 3 MM | 7 769 грн. |
Модификації Vesuvi Base 1000
Ціни на Vesuvi Base 1000 |
---|---|---|---|---|
Vesuvi Base 600 | від 4 799 грн. | 3 пропозиції | ||
Vesuvi Base 800 | від 5 199 грн. | 3 пропозиції | ||
Vesuvi Base 1000 | від 5 899 грн. | 3 пропозиції |