Стілець Vetro N-67
Фото 8 |
Vetro N-67 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vetro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vetro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vetro N-67
Усі ціни 8 →Стілець Vetro Mebel N-67-grey | 1 650 грн. |
Стілець N-67/975*440*500 штучна шкіра колір Оливкова/хромована сталь Вітро | 1 885 грн. |
Стілець Vetro Mebel N-67-beige | 1 755 грн. |
Стілець Vetro Mebel N-67-olive | 1 348 грн. |
Стілець для кухні, кафе, бару штучна шкіра + хромована сталь N-67 Vetro Me | 1 848 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →