Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Електробритви   /   VGR

Електробритва VGR V-348

Фото - Електробритва VGR V-348
Фото 10
VGR V-348
Колір
Тип
шейвер (дорожня бритва)
Гоління
вологе та сухе
Захист від вологи
+
Бритвених голівок / сіток
2 шт.
Функції та можливості
плаваюча голівка / сітка
можливість промивки водою
Джерело живлення
акумулятор
Тип акумулятора
Li-Ion
Ємність акумулятора
400 мАгод
Час роботи
60 хв
Час зарядки
1 год
Індикатор рівня заряду
Порт зарядки на корпусі
USB-C
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Що вибрати для гоління та стрижки бороди?Короткий гід за багатим асортиментом приладів для чоловічого гоління та стайлінгу

Купити VGR V-348

Усі ціни 18 →

Акумуляторна електробритва з USB-кабелем VGR V-348 до 60 хвилин роботи для гоління обличчя Зелена

Маркетплейс: Rozetka.ua  Odessium Store З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
690 грн.

Електробритва VGR V-348 GREEN

Маркетплейс: Rozetka.ua  RichMall З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
759 грн.

Електробритва VGR V-348 GREEN зелена

Маркетплейс: Rozetka.ua  SHEF LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
454 грн.

Електробритва VGR V-348 GOLD золотиста

Маркетплейс: Rozetka.ua  SHEF LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Акумуляторна електробритва VGR V-348, Машинка для гоління / Електрична бритва для обличчя Зелена

Маркетплейс: Rozetka.ua  ANHELL З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
760 грн.
ще 13 пропозицій

Динаміка цін на VGR V-348