Сумка дорожня Victorinox Lexicon 2.0 Sport Locker 37 (VT601194)
Відео 1Фото 9 |
Victorinox Lexicon 2.0 Sport Locker 37 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Lexicon 2.0 Sport Locker 37
Дорожная сумка Victorinox Travel Lexicon 2.0 Sport Locker 37 л Vt601194 | 16 946 грн. |
Дорожня сумка Victorinox Travel Lexicon 2.0 Sport Locker 37 л Black (Vt601 | 16 946 грн. |
Сумка дорожная Victorinox Travel Lexicon 2.0 Sport Locker 37 л Black (Vt60 | 16 916 грн. |
Дорожня сумка Victorinox Travel Lexicon 2.0 Sport Locker 37 л Black (Vt601 | 16 946 грн. |
Victorinox Travel Дорожня сумка Victorinox Travel Lexicon 2.0 Sport Locker | 16 946 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →