Швейцарський ніж Victorinox Pruning L (1.9703.B1)
Victorinox Pruning L |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Pruning L
Усі ціни 22 →Складной садовый нож Victorinox Pruning L 1.9703.B1 | 3 098 грн. |
Нож Victorinox садовый Pruning L 122мм/1 функция /черный матовый (1.9703.B | 3 098 грн. |
Victorinox Pruning L (1.9703.B1) | 3 097 грн. |
Ніж складаний Victorinox Pruning L 1.9703.B1 Vx19703.B1 | 3 098 грн. |
Садовый нож Victorinox Pruning L 1.9703.B1 | 3 098 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →