Мультитул Victorinox SwissTool Spirit II
Відео 4Фото 4 |
Victorinox SwissTool Spirit II |
|
Високоякісний повнорозмірний мультитул від всесвітньо відомого виробника ножів і компактного універсального інструменту. Відрізняється міцною і довговічною конструкцією, на яку виробник дає фірмову довічну гарантію. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для вимогливих користувачів, що бажають придбати портативний інструмент найвищої якості. За твердженням виробника мультитул Victorinox SwissTool Spirit II здатний виконувати 15 різних функцій.
Він виготовлений з якісної вуглецевої корозійностійкої сталі, яка пройшла додаткову операцію термічного зміцнення. Така сталь демонструє вражаючу твердість, виняткову зносостійкість і прекрасно тримає заточку гострих кромок. Крім ножа, інструмент обладнаний ножицями, хрестовій і шліцьових викрутками, пилкою по дереву, плоскогубцями з вбудованими кусачками, напилком, консервним ножем і відкривачкою для пляшок.
Легко справляється із зачищенням і обтисненням дротів. Всі зовнішні інструменти у відкритому/закритому положенні фіксуються замками типу Axis lock. Має порівняно невеликі розміри (в складеному вигляді) і помірний вагу. Комплектується зручним чохлом з поясним кріпленням, яке спрощує носіння інструменту. Буде корисним подарунком для домашнього майстра, мисливця, рибалки або DIY-ентузіаста.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Купити Victorinox SwissTool Spirit II
Усі ціни 25 →Мультитул Victorinox SwissTool Spirit в кожаном чехле 3.0224.L | 8 391 грн. |
Нож складной, мультитул Victorinox Swisstool Spirit (105мм, 24 функций) с | 8 391 грн. |
Мультитул Victorinox Swisstool Spirit X 105мм/26предметов + коричневый кож | 8 391 грн. |
Victorinox Swisstool Spirit X (3.0224.L) | 8 389 грн. |