Швейцарський ніж Victorinox Deluxe Tinker
Відео 33Фото 6 |
Victorinox Deluxe Tinker |
|
Швейцарський ніж торгової марки Victorinox представляє рішення середнього цінового сегмента. Виробник називає модель відмінним компаньйоном для творчих людей, причому як чоловіків, так і жінок. Але відштовхуючись від назви цього багатофункціонального (13 додаткових функцій) інструменту, найкращим рішенням він може стати для ремонту на швидку руку. Для цих цілей швейцарський ніж Victorinox Deluxe Tinker обзавівся відразу двома викрутками (хрестової і шліцьової), стриппером і кусачками, які відповідно допоможуть зачистити ізоляцію і «перекусити» сам провід.
Крім цього тут передбачили і невеликі плоскогубці. Інший набір приладдя більш звичний: є відкривачки для пляшок і консервних банок, знімний пінцет, гак, ножиці, додаткове мале лезо, зубочистка і шило-швайка. Довжина виробу в складеному вигляді не перевищує 91 мм, що цілком зручно для кишенькової шкарпетки. Не забули творці і про кільце на рукоятці, яке служить для кріплення ремінця.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Купити Victorinox Deluxe Tinker
Усі ціни 48 →Складной нож Victorinox Swiss Army Deluxe Tinker 1.4723 | 2 759 грн. |
Нож складной, мультитул Victorinox Deluxe Tinker (91мм, 17 функций), красн | 2 759 грн. |
Мультитул Victorinox Deluxe Tinker 91мм/17предметов/красный (1.4723) | 2 759 грн. |
Victorinox Deluxe Tinker (1.4723) | 2 759 грн. |