Швейцарський ніж Victorinox Outrider 0.8513
Відео 7Фото 6 |
Victorinox Outrider 0.8513 |
|
Швейцарський ніж авторитетної марки Victorinox можна віднести до рішень середнього класу. Довжина моделі в складеному вигляді становить 111 мм, що дозволяє вважати її великим кишеньковим ножем. "Швейцарець" отримав ергономічну рукоятку з пластиковими накладками і вигинами для зручного хвата і утримання в руці. Основний клинок з профілем drop-point доповнений блокуванням леза: тут використовується замок liner lock, який запобігає випадкове складання і знижує травматичність.
Швейцарський ніж Victorinox Outrider 0.8513 має непоганий набір додаткових функцій і здатний замінити собою як мінімум 11 корисних в побуті інструментів. Припустимо, з дрібним ремонтом допоможе стриппер і дві Викрутки (шліцьова і хрестова). Заготівлю гілок для багаття або інших завдань спростить пилка з зубчастої ріжучої кромкою. Ще тут є пінцет, ножиці, відкривачки і штопор, зубочистка і шило-швайка. Відзначимо також, що модель важить трохи більше 150 грам, а для кріплення ремінця передбачає спеціальне кільце на рукоятці.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Купити Victorinox Outrider 0.8513
Складной нож Victorinox Outrider 0.8513 | 3 656 грн. |
Складаний ніж Victorinox Outrider 0.8513 14 функцій | 3 503 грн. |
Комплект Victorinox Нож Outrider 0.8513 + Чехол для ножа универсальный на | 4 389 грн. |
Комплект Нож Victorinox Outrider 0.8513 + Кожаный чехол + Фонарь 0.8513-p4 | 4 304 грн. |
Складаний ніж Victorinox Outrider 0.8513.3 14 функцій | 3 503 грн. |