Швейцарський ніж Victorinox Camper
Відео 35Фото 4 |
Victorinox Camper |
|
Відносно недорогий (за мірками бренду Victorinox) армійський швейцарський ніж Camper відноситься до середньорозмірних кишенькових рішень (довжина в складеному вигляді становить 91 мм). Модель виконана в класичному дизайні з пластиковими накладками на рукоятках. У продажу зустрічаються різні колірні варіації: Чорна, червона, синя і біла. Основною сферою застосування (у відповідності з найменуванням) є кемпінги і походи, але в цілому зацікавити швейцарський ніж Victorinox Camper здатний і інших користувачів, наприклад, рибалок, мисливців, військових і т.
д. Основне лезо доповнено непоганим набором додаткових інструментів, так що модель готова замінити собою не менше 10 приладдя, включаючи штопор, пінцет, відкривачку, консервний ніж, шило і т. д. Окремої згадки заслуговує не тільки міні-набір для ремонту на швидку руку (шлицевая викрутка + стрипер), але й пилка. Вона допоможе з розпилюванням деревини, швидкої обрізанням мотузок або тонких гілок. З інших особливостей варто виділити наявність кільця для кріплення ремінця.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Купити Victorinox Camper
Усі ціни 166 →Комплект Victorinox Нож Camper 1.3613 + Подарочная коробка для ножа 91мм v | 1 796 грн. |
Нож складной, мультитул Victorinox Camper (91мм, 13 функций) 1.3613 81-102 | 1 633 грн. |
Мультитул Victorinox Camper 91мм/13предметов/красный (1.3613) | 1 633 грн. |
Нож Victorinox Camper (Vx13613) | 1 630 грн. |
Компактна туристична модель від Віксів. "Кемпер" - назва саме каже про себе. Спиляти гілку, порізати ковбаску, відкрити пиво і звісно, пляшку гарного вина!) А він нігті - доглядайте вдома, бо ножиць тут нема) Гарна ціна, чудовий розмір, гостра пилка та ніж.
Додатковий ніж для дрібної роботи. Швейцарська якість. Не ржавіє. Нема ножиць, хоча цей набір не про це) Ruslan ShiZ: користуюся Victorinox Camper більше року |