Прожектор Videx VL-FSO-1005
Фото 6 |
Videx VL-FSO-1005 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VL-FSO-1005
Усі ціни 17 →Прожектор LED Videx автономний 5000K 30W 25743 | 4 794 грн. |
Прожектор Videx LED 30W 5000K автономний (VL-FSO-1005) | 4 074 грн. |
Світлодіодний прожектор Videx 30W-5000K на сонячній батареї VL-FSO-1005 | 4 315 грн. |
Прожектор акумуляторний VIDEX 30W 5000K 3.2V (VL-FSO-1005) | 4 315 грн. |
Прожектор Videx LED 30W 5000K (VL-FSO-1005) | 3 785 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →