Настільна лампа Videx VL-TF09W
Фото 6 |
Videx VL-TF09W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VL-TF09W
Усі ціни 20 →Настільна лампа LED Videx 7W 3000-5500K 25051 | 965 грн. |
Настiльна лампа Videx LED TF09W 7W 3000-5500K біла (VL-TF09W) | 966 грн. |
Настільна лампа VIDEX VL-TF09W 7W 3000-5500K (VL-TF09W) | 966 грн. |
Настольная лампа Videx LED 7W 3000-5500K 220V (VL-TF09W) VL-TF09W | 905 грн. |
Настільна лампа Videx LED 7W 3000-5500K 220V (VL-TF09W) VL-TF09W | 966 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →