Настільна лампа Videx VL-TF17B
Фото 13 |
Videx VL-TF17B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VL-TF17B
Усі ціни 8 →Лампа настiльна Videx LED VL-TF17B 18W 1800-6500K з бездротовою зарядкою ( | 1 773 грн. |
Videx VL-TF17B 18W 1800-6500K | 1 774 грн. |
Настольная лампа Videx led з бездротовою зарядкою 18w 1800-6500k (vl-tf17b | 1 673 грн. |
Настольная лампа Videx LED с беспроводной зарядкой 18W 1800-6500K (VL-TF17 | 1 774 грн. |
Настільна лампа Videx LED з бездротовою зарядкою 18W 1800-6500K (VL-TF17B) | 1 774 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →