Настільна лампа Videx VL-TF02W
Фото 6 |
Videx VL-TF02W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VL-TF02W
Усі ціни 29 →Настільна лампа LED Videx TF02W 7W 700LM 3000-5500K 24712 | 892 грн. |
Настiльна лампа Videx LED TF02W 7W 3000-5500K біла (VL-TF02W) | 893 грн. |
Videx TF02W 7W 3000-5500K | 893 грн. |
Світлодіодна настільна лампа Videx 7W-3000-5500K, Біла VL-TF02W | 893 грн. |
Настільна лампа VIDEX VL-TF02W 7W 3000-5500K 220V (VL-TF02W) | 893 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →