Настільна лампа Videx VL-TF03W
Фото 7 |
Videx VL-TF03W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VL-TF03W
Усі ціни 46 →Настільна лампа LED Videx 8W 3000-5000К 24713 | 1 299 грн. |
Настiльна лампа Videx LED TF03W 8W 3000-5500K біла (VL-TF03W) | 1 199 грн. |
Світлодіодна настільна лампа Videx 8W-3000-5500K, Біла VL-TF03W | 1 299 грн. |
Videx TF03W 8W 3000-5500K | 1 199 грн. |
Настільна лампа VIDEX VL-TF03W 8W 3000-5500K 220V (VL-TF03W) | 1 302 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →