Настільна лампа Videx VL-TF11W
Фото 6 |
Videx VL-TF11W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VL-TF11W
Усі ціни 19 →Настiльна лампа-ліхтарик Videx LED TF11W 5W 3000-5500K біла (VL-TF11W) | 747 грн. |
Настольная лампа Videx LED 5W 3000-5500K (VL-TF11W) VL-TF11W | 859 грн. |
Настільна лампа Videx LED 5W 3000-5500K (VL-TF11W) VL-TF11W | 747 грн. |
Videx VL-TF11W 5W 3000-5500K 5V 25946 | 831 грн. |
Videx Настольна лампа LED VL-TF11W 5W 3000-5500K 5V 25946 | 749 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →