Настільна лампа Videx VL-TF07B
Фото 4 |
Videx VL-TF07B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VL-TF07B
Усі ціни 9 →Торшер LED Videx 3000-5500K 14W чорний 24858 | 2 699 грн. |
Світильник підлоговий торшер VL-TF07B 14Вт 1000Лм 3000-5500К чорний овал, | 2 721 грн. |
Торшер LED VIDEX 14W 3000-5500K 220V Чорний (VL-TF07В) | 2 720 грн. |
Лампа підлоговий торшер VIDEX VL-TF07B 14W 3000-5500K 220V Чорний | 2 590 грн. |
Торшер LED підлоговий чорний 14W 3000-5500K 220V VIDEX VL-TF07B | 2 692 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →