Човновий мотор Vilmas 2600-GBM-52
Vilmas 2600-GBM-52
Двигун:бензин (2-х такт.), 52 см3
Потужність:3.5 к.с., 2.6 кВт
Макс. оберти:7000 об/хв
Паливна система:карбюратор
Об'єм бака:1.2 л
Тип запуску:ручне
Керування:румпельне
Всі характеристики
Характеристики 2600-GBM-52
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vilmas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vilmas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vilmas 2600-GBM-52
Усі ціни 8 →Мотор човновий VILMAS 2600-GBM-52 | 5 219 грн. |
Підвісний двигун для човна VILMAS 2600-GBM-52 | 4 980 грн. |
Човновий мотор 2-тактний, Vilmas 2600-GBM-52 | 4 980 грн. |
Підвісний двигун для човна VILMAS 2600-GBM-52 | 4 902 грн. |
Підвісний човновий мотор VILMAS 2600-GBM-52 | 4 800 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →