Склоочисник Vimax Super Blade DD-SW17
Vimax Super Blade DD-SW17 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vimax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vimax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vimax Super Blade DD-SW17
Усі ціни 10 →Двірник безкаркасний VIMAX 17" 430mm DD-SW17-430 | 114 грн. |
Щітка склоочисника безкаркасна ViMAX 17" (430 мм) (DD-SW17-430) | 114 грн. |
Щітка склоочисника (двірник) 430мм безкаркасна VIMAX, DD-SW17-430 | 102 грн. |
Щітка склоочисника Каркасний VIMAX 17" 430 мм | 80 грн. |
Щітка склоочисника безкаркасні VIMAX 17" 430 мм | 121 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →