Склоочисник Vimax Super Blade DD-SW19
Vimax Super Blade DD-SW19 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vimax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vimax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vimax Super Blade DD-SW19
Щітка склоочисника Каркасний VIMAX 19" 480 мм | 93 грн. |
Щітка склоочищувача ( двірники ) безкаркасна VIMAX 19" (480 мм) DD-SW19-48 | 139 грн. |
Щітка склоочисника каркасна Vimax 19" (480мм) | 113 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →