Сумка для ноутбука Vinga NB1430 14 " (NB1430PX)
Фото 4 |
Vinga NB1430 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinga NB1430 14 "
Усі ціни 27 →Сумка для ноутбука Vinga 14" Pixel (NB1430PX) | 626 грн. |
Сумка для ноутбуков Vinga 14" Pixel (NB1430PX) | 624 грн. |
Сумка для ноутбука Vinga 14" NB1430 pixel (NB1430PX) NB1430PX | 625 грн. |
Сумка для ноутбука Vinga 14" NB1430 black (NB1430BK) NB1430BK | 615 грн. |
Vinga 14" NB1430 pixel (NB1430PX) nb1430px | 625 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Vinga NB1430
Ціни на Vinga NB1430 |
---|---|---|---|---|
Vinga NB1430 14 " | від 538 грн. | 27 пропозицій | ||
Vinga NB1530 15.6 " | від 563 грн. | 70 пропозицій | ||
Vinga NB1730 17.3 " | від 676 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →