Неттоп Vinga Mini PC V600 V600AM300U.4128W1P
Відео 1Фото 12 | від 11 826 до 17 400 грн. Порівняти ціни 22 →Проц:Athlon, 300U, 2.4 ГГц ОЗП:4 ГБ Відео:Radeon Vega 3 Накопичувач:128 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Vinga Mini PC V600 8
Характеристики
Vinga Mini PC V600 V600AM300U.4128W1P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Vinga Mini PC V600 V600AM300U.4128W1P
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) Vinga Mini Pc V600 (V600AM300U.4128W1P) | 11 927 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Vinga Mini Pc V600 (V600AM300U.4128W1P) | 11 927 грн. |
Компьютер Vinga Mini pc v600 (v600am300u.4128w1p) | 12 431 грн. |
Комп'ютер Vinga Mini PC V600 (V600AM300U.4128W1P) | 11 826 грн. |
Компьютер Vinga Mini PC V600 (V600AM300U.4128W1P) V600AM300U.4128W1P | 11 926 грн. |
ще пропозиції 17 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо