Блок живлення Vinga VPS Gold VPS-550G
Фото 6 |
Vinga VPS Gold VPS-550G |
|
Цей блок живлення призначений для комплектації продуктивних комп'ютерних систем форм-фактора ATX, в тому числі може використовуватися і на ігрових ПК. Модель сертифікована за стандартом 80 PLUS Gold, а ККД знаходиться на позначці 92%. Блок живлення не схильний до високого нагріву навіть під час роботи на пікових навантаженнях. Vinga VPS Gold 550G отримав ексклюзивне дизайнерське виконання.
Ефектна перфорація корпусу покращує природну конвекцію повітря і доповнює охолодження плати кулером. Вентилятор має лопаті діаметром 120 мм, крильчатка посаджена на якісний підшипник ковзання, що гарантує максимально тихе охолодження. Схемотехніка блока живлення використовує фільтр електромагнітних перешкод і стабілізатор напруги, є захист від надлишкового струму, короткого замикання і перенапруження. Колодка дротів стаціонарна. Передбачена можливість підключення відразу декількох відеокарт на шині PCI-E. Роз'єми відеокарт використовують універсальну її за схемою 6+2. Тобто БЖ може якісно живити відеокарти з роз'ємом і на 6 pin, і на 8 pin. У платі використовуються високоякісні конденсатори виробництва японської компанії Nippon Chemi-Con.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Купити Vinga VPS Gold VPS-550G
Усі ціни 31 →Блок живлення Vinga 550W (VPS-550G) | 2 439 грн. |
Блок питания Vinga 550W (VPS-550G) | 2 439 грн. |
Блок живлення Vinga VPS-550G | 2 439 грн. |
Блок питания Vinga 550w (vps-550g) | 2 554 грн. |
Блок живлення Vinga 550W (VPS-550G) | 2 486 грн. |
1 1 1 2 |
ветнілятор просто швах шум чутний з нового, а через 3 місяці став буквально гриміти. і тепер або лишатса гарантії замінивши самостійно вентилятор або півроку сидіти без компа гарний вентилятор |
Чудовий БЖ. Якість складання хороша. Береш у руки та за вагою розумієш, що в руках тримаєш річ – вага 2 кг чистої ваги БЖ без кабелів. Модульність кабелів, як не крути, а фішка відмінна. Вентилятор взагалі не чути при навантаженні. Живить БЖ відс. А10-7870К, RX 580 4Гб, 3 HDD та 1 SSD, 4 плашки оперативи. Взяв цей БЖ з урахуванням майбутнього апгрейду.
І особисто мені все одно який бренд вказано на упаковці. Головне хороші компоненти БЖ та тривалий термін служби. А якщо продукт представлений під рідним українським брендом – це плюс до карми і нехай у них все вийде, бо такої якості БЖ за такою солодкою ціною вкрай важко знайти на ринку. Модульність, Сертифікат якості, якість збирання, ціна. Чи не виявив. Olegwatch: користуюся Vinga VPS-650G менше місяця |
Сам блок живлення непоганий... але подумайте про виробника - Vinga - це не українська технологічна компанія, а зухвалий ребрендинг і перепродаж дорожчий за моделі китайської компанії Vivo. Можете ознайомитись в інтернеті. При покупці в коробці ви не знайдете ніякої інформації про продукт - ніякої документації, брошурок, нічого. Просто блок живлення та шлейфи. Модульний. Голд сертифікат. Конденсатор невеликої ємності. Нахабний перепродаж китайської продукції під іншим брендом. Повна відсутність документації користуюся Vinga VPS-650G кілька місяців |
Модификації Vinga VPS Gold
Ціни на Vinga VPS Gold |
---|---|---|---|---|
Vinga VPS Gold VPS-550G | від 2 439 грн. | 32 пропозиції | ||
Vinga VPS Gold VPS-650G | від 3 049 грн. | 32 пропозиції | ||
Vinga VPS Gold VPS-750G | від 3 489 грн. | 1 пропозиція |