Блок живлення Zalman GigaMax GV II ZM650-GVII
Zalman GigaMax GV II ZM650-GVII 650 Вт750 Вт | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zalman 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zalman.
Блок живлення Zalman GigaMax 650W (ZM650-GVII) | 4 438 грн. | ||||
Блок живлення Zalman GigaMax 650W (ZM650-GVII) ZM650-GVII | 4 445 грн. |  | |||
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Блок живлення Zalman GigaMax GV II отримав змішані відгуки від користувачів. Гарантія на 5 років є значною перевагою, а темні дроти полегшують кабельний менеджмент. Модель на 650 Вт добре справляється з системами на базі відеокарти 3060 та процесора 5600G, працюючи стабільно навіть при інтенсивних навантаженнях, таких як 3D рендеринг. Тихий режим роботи та якісні конденсатори також відзначаються користувачами. Однак, деякі відзначають шум кулера, що може бути дратівливим. Загалом, це гарний вибір за свої гроші, особливо для тих, хто шукає надійний блок живлення з обмеженим бюджетом.
Переваги
Мінуси
Спокійно вивозити систему з 3060 на 170 Вт та процесором 5600G. Треба було брати 750 Вт :D |
Купивши Zalman GigaMax GV II на 650Вт на Brain. Наступного дня вже прийшов до відділення Нової пошти.