Персональний комп'ютер Vinga Wolverine D53 Wolverine D5386 (R5M16G1650W.D5386)
Фото 4 | від 29 907 до 30 209 грн. Порівняти ціни 7 →Проц:Ryzen 5, 5600, 3.5 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce GTX 1650, 4 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:Windows 11 Home |
Модифікації Vinga Wolverine D53 20
Характеристики
Vinga Wolverine D53 Wolverine D5386 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Vinga Wolverine D53 Wolverine D5386
Сортувати
Комп'ютер Vinga Wolverine D5386 (R5M16G1650W.D5386) | 30 109 грн. |
Комп'ютер Vinga Wolverine D5386 (R5M16G1650W.D5386) R5M16G1650W.D5386 | 30 209 грн. |
Vinga Wolverine D5386 (R5M16G1650W.D5386) r5m16g1650w.d5386 | 30 209 грн. |
Vinga Комп'ютер Vinga Wolverine D5386 (R5M16G1650W.D5386) R5M16G1650W.D538 | 30 209 грн. |
Комп'ютер Vinga Wolverine D5386 (R5M16G1650W.D5386) | 30 209 грн. |
Компьютер Vinga Wolverine D5386 (R5M16G1650W.D5386) | 29 907 грн. |
Закрити
Рекомендуємо